Cégünk, az ARTREA Consulting Kft. fő profilja az épület-villamos tervezés erős és gyengeáramú rendszerekre vonatkozóan, beleértve a vezérléseket, tűzjelző hálózatok tervezését is. A precíz munkán túl cégünk működésének legfőbb alapelve a legkedvezőbb műszaki megoldások megtalálása, szoros együttműködésben Megrendelőinkkel. Terveinket Megrendelőink igénye szerint optimalizáljuk akár költség, akár műszaki tartalom tekintetében. Intelligens épületeket is tervezünk, ahol teljes automatizálást vagy csak bizonyos területekre kiterjedő vezérlési rendszereket alkotunk.

villamos-tervezés

Villamosmérnök munkatársaink számos hazai nagyberuházás folyamán bizonyították tudásukat. Stábunk dinamikus, szakmailag jól képzett villamosmérnökökkel működik. A magyar mellett angol, német, szerb és horvát nyelven is vállalunk tervezési megbízásokat, de természetesen bármilyen egyéb nyelvterületre is vállalunk tervezést, illetve helyszíni művezetést.

PROJEKTVEZETŐ MUNKATÁRSAK

Üveges Zoltán M.Sc.
vezető tervező, ügyvezető igazgató
E-mail: uveges.zoltan@artrea.hu
Tel.: +36 30 2 39 38 37

uz
Ale Péter B.Sc.
épületvillamossági tervezőmérnök
E-mail: ale.peter@artrea.hu
Tel.: +36 20 339 7637

AleP
Galyas Csaba B.Sc.
épületvillamossági tervezőmérnök
E-mail: galyas.csaba@artrea.hu
Tel.: +36 30 456 9349

gcs


Horváth János B.Sc.
gyengeáramú tervezőmérnök
E-mail: horvath.janos@artrea.hu
Tel.: +36 20 952 0846

hj


Kátai László M.Sc.
épületvillamossági tervezőmérnök
E-mail: katai.laszlo@artrea.hu
Tel.: +36 20 257 7683

kl


Kiss Levente B.Sc.
épületvillamossági tervezőmérnök
E-mail: kiss.levente@artrea.hu
Tel.: +36 20 335 8795

kiss

 

Magyar Viktor M.Sc.
épületvillamossági tervezőmérnök
E-mail: magyar.viktor@artrea.hu
Tel.: +36 20 257 8436

mv

 

Mikolai Bence B.Sc.
épületvillamossági tervezőmérnök
E-mail: mikolai.bence@artrea.hu
Tel.: +36 20 231 1045

mb


Németh Imre B.Sc.
épületvillamossági tervezőmérnök
E-mail:  nemeth.imre@artrea.hu
Tel.: +36 20 272 3872

ni

 

Páli Sándor B.Sc.
épületvillamossági tervezőmérnök, műszaki ellenőr
E-mail: pali.sandor@artrea.hu
Tel.: +36 30 990 0517

ps


Ress Imre B.Sc.
épületvillamossági tervezőmérnök
E-mail: ress.imre@artrea.hu

ress
Sipos Dániel B.Sc.
épületvillamossági tervezőmérnök
E-mail: sipos.daniel@artrea.hu
Tel.: +36 30 420 0581

sd


Sramek Norbert
épületvillamossági tervezőmérnök
E-mail: sramek.norbert@artrea.hu
Tel.: +36 30 611 2930

sramek


Vadász László M.Sc.
gyengeáramú tervezőmérnök
E-mail: vadasz.laszlo@artrea.hu
Tel.: +36 30 904 6008

VadaszL


Vesztergom Anna B.Sc.
épületvillamossági tervezőmérnök
E-mail: vesztergom.anna@artrea.hu
Tel.: +36 20 389 4260

vesztergom

 

 

ASSZITENS MUNKATÁRS

Szigeti Krisztina
asszisztens
E-mail: szigeti.krisztina@artrea.hu

szi

 


MŰSZAKI RAJZOLÓ, SZERKESZTŐ MUNKATÁRSAK

Korzsinek Károly
műszaki rajzoló, szerkesztő
E-mail: korzsinek.karoly@artrea.hu

kk